Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nocne Wilki jadą do Polski mimo zakazu. W poniedziałek chcą przekroczyć granicę

Utworzony przez tutejszy, 26 kwietnia 2015 r. o 18:38
szerokości tylko niech uważaj na VIATOL :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie Polacy Cycu tylko polskojęzyczni !!!  tu jest zagrożenie,wróg się tylko czai !!!
  Niestety, Polacy, jak najbardziej Polacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z czego Folkatko się bierze taka pewność ? Wież mi że dzisiaj paszport,nazwisko,tytuł,tożsamość to żaden problem a przed laty jeszcze łatwiej o to było.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą chcieli przejechać granice siłą , więc możemy ich brać siłą , siłą zawracać , będzie skandal . Pewnie nikt cich nie zatrzyma i pojedynczo pokonają granice
Nikogo żadnych jeńców !!! jeńców się nie bierze,jak NKWD to się załatwia po cichu i w lesie, u nas ci  lasów dużo jak w Katyniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szerokiej drogi nie mam nic przeciw temu. Zaraz Pis owcy będą robić swoją rusofobię. To nasi sąsiedzi dlaczego tak głupio się zachowujemy ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szerokiej drogi nie mam nic przeciw temu. Zaraz Pis owcy będą robić swoją rusofobię. To nasi sąsiedzi dlaczego tak głupio się zachowujemy ??
A Katyń,Ostaszkowo,Miednoje,Charków i wiele,wiele innych,a z terażniejszych :Smoleńsk,malezyjski samolot,Ukraina,Krym a setk  niepokornych dziennikarzy, to są Qurwa bandyci,bandyta ,kat,i oprawca dotyczy to też wszystkich tych którzy go popierają a ta banda to nie jest nic innego jak jego poparcie,jeszcze nie tak dawno większość z giwerami w Doniecku i na Krymie Poparcie  tego sovieckiego bandyty,razem chleją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z czego Folkatko się bierze taka pewność ? Wież mi że dzisiaj paszport,nazwisko,tytuł,tożsamość to żaden problem a przed laty jeszcze łatwiej o to było.
Trudno mi przyjąć, ze Polacy są w stu procentach nieskazitelni i bezgrzeszni. Niestety, róznice w poziomie kultury pomiedzy Polska a innymi krajami dostrzeze kazdy, kto troche pojeździ, albo spotka się z cudzoziemcami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Katyń,Ostaszkowo,Miednoje,Charków i wiele,wiele innych,a z terażniejszych :Smoleńsk,malezyjski samolot,Ukraina,Krym a setk  niepokornych dziennikarzy, to są Qurwa bandyci,bandyta ,kat,i oprawca dotyczy to też wszystkich tych którzy go popierają a ta banda to nie jest nic innego jak jego poparcie,jeszcze nie tak dawno większość z giwerami w Doniecku i na Krymie Poparcie  tego sovieckiego bandyty,razem chleją.
opinia napitego katolika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opinia napitego katolika
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szerokiej drogi nie mam nic przeciw temu. Zaraz Pis owcy będą robić swoją rusofobię. To nasi sąsiedzi dlaczego tak głupio się zachowujemy ??
Przecież to nie PISowcy idiotko rządzą teraz w tym kraju .To nie od nich zależą te decyzje,pacholęciu MOSKWY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest Jasiu granica z Ukrainą !!!   żeby mogli sobie tak wjechać !!!   chyba do du py !!! kacapy ostatnio nie wpuścili naszych na czele z Marszałkiem Senatu na pogrzeb Niemcowa to naprawdę nie ma  żadnego powodu aby im w dup sko włazić,no chyba że ty taki wazeliniarz  jesteś !!!!
Popieram a jeżeli to tylko ukryte wojsko Putina? a jak to oni rozpoczną 3WŚ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...